W poniedziałek 11.10.br obchodziliśmy święto wszystkich drzew na ziemi oraz w ramach akcji zorganizowaliśmy jednodniową zbiórkę makulatury "Zbieraj makulaturę - Ratuj konie". Przynoszone przez rodziców wraz z dziećmi paczki wkładane były prosto do przyczepy ustawionej na parkingu przedszkolnym. W tym dniu, ubrani w kolorach jesieni, dowiedzieliśmy się jakie znaczenie mają w przyrodzie drzewa i dlaczego są dla nas tak ważne. Każda grupa przedszkolaków przygotowała plakat – drzewo, z których wspólnie stworzyliśmy piękny, jesienny las. Dzieci posadziły w ogrodzie przedszkolnym 2 krzewy pęcherzycy. Na zakończenie na chodniku układały (doskonale się bawiąc) różnorodne kompozycje z nazbieranych wcześniej kasztanów. Foto-reportaż w galerii.

Dziękujemy rodzicom za udział w naszych działaniach i zebraną w dużej ilości makulaturę, która została wywieziona przez Przewodniczącego Rady Rodziców do Ekowtóru w Bystrej. Dziękujemy tatusiowi Jakuba z grupy IV za przyczepę i zaangażowanie w naszą akcję :)