7 oraz 8 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Goście licznie przybyli na uroczystość podziwiać swoje ukochane wnuczęta, które zaprezentowały babciom i dziadziusiom piosenki, wiersze, tańce. Po występach goście zostali zaproszeni na poczęstunek (ciasto zakupione z funduszy Rady Rodziców), kawę, herbatę, ciasteczka, owoce, były prezenty wykonane przez dzieci, całusy i "przytulasy". To naprawdę wyjątkowe dni w przedszkolu, które łączą pokolenia, a Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu, nie tylko dziecku, kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre i właśnie takie były te dni...wzruszające, miłe, radosne, ciepłe, choć mróz na zewnątrz, po prostu wyjątkowe.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. (więcej zdjęć w GALERII - zapraszamy)