1 czerwiec był bardzo aktywnym dniem w naszym przedszkolu, Od rana trwały przygotowania do konkursu "Mam talent" (więcej na stronie https://www.facebook.com/PPBystra), w którym chętne przedszkolaki zaprezentowały swe umiejętności i talenty, a było ich dużo oraz różne: śpiew, taniec, recytacja, umiejętności plastyczne, sprawnościowe, gra w szachy.
Uczestnicy konkursu byli profesjonalnie przygotowani, a swym występem wzruszali, rozśmieszali i zadziwiali jury. Odbył się także konkurs "Wiersze Brzechwy znane i przez dzieci lubiane", w ramach którego każda grupa zaprezentowała wiersz lub piosenkę tego autora. Nagrodą za piękne pokazy dla wszystkich dzieci była niespodzianka: inscenizacja wiersza "Kwoka" w wykonaniu nauczycielek naszego przedszkola.
Popołudniu dzieci łapały bańki mydlane i brały udział w konkurencjach sportowych w ogródku. Było artystycznie i sportowo.
Dziękujemy Pani Grażynce (mamusi Marysi i Emilki) za udział w komisji i poświęcony czas :)