Na grudzień i Mikołaja czekają nie tylko dzieci, ale i zwierzęta leśne, które co roku od ponad 10 lat w te grudniowe dni mogą znaleźć przy Chacie na Groniu różne smakołyki. "Mikołajowy zlot młodzieży" połączony z tradycja ubierania choinek w owocowo-jarzynowe przysmaki dla ptaszków, sarenek, a może i dzików organizowany jest przez PTTK w Bielsku-Białej, ZSP w Mesznej oraz gospodarza Chaty. W tym roku w związku z wirusem Covid-19  i wytycznymi GIS było mniej dzieci i nie było konkursu na Najpiękniej ubraną choinkę, ale jak co roku był Mikołaj w asyście diabła, była ciepła herbata, pyszny placek, trochę śniegu, ognisko, na którym można było usmażyć kiełbaskę i zamówiona przez pana Jacka pogoda. Słowem impreza udana :)

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu choinkowych przysmaków dla zwierząt! Dziękujemy także przedszkolakom i rodzicom ubieranie choinki oraz wspólną zabawę w sobotnie przedpołudnie, Wspólnie z Leną, Emilką, Kamilą, Mią, Milanem, Fabianem, Lilą, Anastazją, Zosią, Małgosią, Jeremim, Ksawerym, Jasiem, Antkiem i Julianem zrobiliście piękną stołówkę dla zwierzątek 🙂